ODKURZACZ PHILIPS FC 8240/09

359,00 zł
Brutto
Silnik o wysokiej wydajności i klasa energetyczna 3AAA

Odkurzacz Philips PowerGo pozytywnie zaskoczy przyszłych użytkowników. Silnik elektryczny o mocy 750W gwarantuje wysoką wydajność i pozwala na szybkie i dokładne sprzątanie pomieszczeń. Urządzenie charakteryzuje klasa A efektywności energetycznej, odkurzania podłóg twardych oraz reemisji kurzu. Równie dobrze Philips PowerGo poradzi sobie z czyszczeniem dywanów, tak aby twój dom zawsze lśnił czystością. Odkurzacz podczas pracy generuje szum utrzymujący się na poziomie 77 dB.
Filtr, który zostanie doceniony przez osoby zmagające się z alergią
Philips PowerGo to odkurzacz idealny dla posiadaczy zwierząt domowych oraz osób zmagających się z uciążliwą alergią. Urządzenie wyposażono w filtr Clean Air, który skutecznie zatrzymuje 99.9% drobinek kurzu, pyłków, a także sierści domowych pupili. Od teraz mieszkanie będzie wolne od alergenów, co zdecydowanie poprawi samopoczucie wszystkich domowników.
Solidna konstrukcja i duży zasięg pozwalający na dotarcie do każdego miejsca
Odkurzacz Philips PowerGo posiada elastyczny przewód o długości 6 metrów. Jego maksymalny zasięg pracy wynosi 9 metrów co zdecydowanie ułatwia dotarcie w każdy zakamarek domowego wnętrza bez konieczności przepinania wtyczki do innego gniazdka elektrycznego. Obudowa odkurzacza została wykonana z wysokiej jakości tworzywa sztucznego oraz wyposażona w dwa praktyczne uchwyty za pomocą, których można łatwo przenieść go w dowolne miejsce. Plastikowe, swobodnie obracające się kółka umożliwią przesuwanie urządzenia podczas odkurzania bez zbędnego wysiłku. Dwuczęściową rurę teleskopową wykonaną z metalu można w zaledwie kilka sekund dostosować do wzrostu użytkownika, tak aby podczas sprzątania czuł się komfortowo.
Pojemne worki i szereg akcesoriów ułatwiających sprzątanie
Philips PowerGo przeznaczony jest do użytku wraz z workami s-bag. Są one solidne i wytrzymałe, a przede wszystkim utrzymują wysoką moc ssania w trakcie odkurzania aż do momentu zapełnienia. Dzięki dużej pojemności wynoszącej 3 litry worki wymienia się zdecydowanie rzadziej niż w innych modelach odkurzaczy. Dodatkowym atutem Philips PowerGo jest schowek na akcesoria, dzięki któremu niezbędne elementy ułatwiające efektywne sprzątanie będą zawsze w zasięgu ręki. W zestawie wraz z odkurzaczem znajduje się ssawko-szczotka szczelinowa 2 w 1 oraz uniwersalna szczotka do czyszczenia podłóg.
Ilość

 

Polityka bezpieczeństwa (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)

 

Zasady dostawy (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)

 

Zasady zwrotu (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)