PRALKA KERNAU KFWM 8543 I

1 749,00 zł
Brutto

Pralka Kernau KFWM 8543 I posiada doskonały silnik indukcyjny, objęty 10-letnią gwarancją. Klasa A+++ i możliwość skracania czasu prania sprawiają, że urządzenie jest ekonomiczne w użytkowaniu i przyjazne dla środowiska. Duża, bo wynosząca aż 8 kg pojemność pozwoli Ci wyprać za jednym razem ubrania całej rodziny. Z kolei wirowanie na poziomie 1400 obrotów na minutę gwarantuje, że ubrania będą suche po krótszym czasie.


Pralka została wyposażona w obudowę Boomerang. Specjalnie zaprojektowana obudowa powoduje zmniejszenie drgań, przez co urządzenie pracuje ciszej - szczególnie podczas wirowania.  Drzwi Giant Door o dużej średnicy pozwolą Ci w wygodny sposób umieścić w pralce nawet kołdrę.


Aby zapewnić jak najlpsze efekty prania producent zaopatrzył pralkę w kilka bardzo użytecznych funkcji. Użytkownik ma możliwość wyboru rodzaju plamy, temperatury prania, prędkości wirowania i poziomu zabrudzenia. Bardzo pomocną jest też funkcja Łatwe Prasowanie.


Pralka KFWM 8543 I spawdzi się u osób z alergiami, ponieważ posiada funckję prania antyalergicznego, pomagającą usunąć najczęściej spotykane alergeny. Dzięki programowi przeznaczonemu specjalnie do prania kołder zadbasz także o świeżą i czystą pościel. Z myślą o szybkim odświeżeniu ubrań przewidziany został program krótki, który trwa zalewie 15 minut.

Ilość

 

Polityka bezpieczeństwa (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)

 

Zasady dostawy (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)

 

Zasady zwrotu (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)